poniedziałek, 29 gru 2015r.

76 Ogólnopolska Pielgrzymka Akademicka na Jasną Górę

Więcej

Chełmska Akademia Twórczości zaprasza

Więcej

Rozpoczynamy kursy przygotowawcze dla maturzystów

Harmonogramy spotkań w ramach kursów przygotowawczych do matury Harmonogramy->>

Wykłady otwarte dla szkół ponadgimnazjalnych w PWSZ

Pragniemy zaprosić na kolejne spotkania tematyczne obejmujące zakresem wiedzę szkoły ponadgimnazjalnej. Problematyka spotkań dotyczy większości dziedzin, począwszy od matematyki, poprzez chemię, biologię, język polski, historię, prawo a skończywszy na językach obcych. więcej >>

dodano: 2014-12-16

Studenci pomagają - Mikołaj w Domu Małych Dzieci w Chełmie

dodano: 2014-12-14

Studenci jak co roku zorganizowali w dniu 9 grudnia Mikołaja dla dzieci z Domu Małych Dzieci w Chełmie. Prezenty i słodycze wręczał św. Mikołaj przy asyście dwóch „mikołajek”, skrzata i misia. Dzieci z radością śpiewały piosenki i mówiły wierszyki o Mikołaju. Następnie wszyscy udali się do sali zabaw „Czas dziecka”, gdzie przez godzinę odbywały się wspólne gry i zabawy. Zorganizowanie tak uroczystego dnia było możliwe dzięki twórczej pracy studentów działających w Studenckim Kole Naukowym Agrobiznesu Sekcji Florystycznej, pomocy Samorządu Studenckiego i ofiarności społeczności akademickiej PWSZ w Chełmie.

Galeria »

Konkurs anglisty – tłumacza dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - wyniki

dodano: 2014-12-14

Katedra Anglistyki Instytutu Neofilologii PWSZ Informuje, iż “Konkurs tłumacza – anglisty” został zamknięty i rozstrzygnięty.

Autora/Autorkę pracy konkursowej opatrzonej inskrypcją Tłumaczenie: Itsatram; Vernon Scannell, “Pokrzywy”, prosimy o przesłanie na adres Instytutu Neofilologii, ul. Wojsławicka 8b, 22-100 Chełm, danych osobowych (imię, nazwisko) wraz z adresem.

Więcej »

SPOTKANIE WIGILIJNE w Naszej uczelni

dodano: 2014-12-13

Rektor i Senat
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej
w Chełmie

mają zaszczyt zaprosić na

SPOTKANIE WIGILIJNE,
które odbędzie się 15 grudnia 2014 r.:

godz. 12:00- „jasełka” w wykonaniu studentów PWSZ w Chełmie(budynek Instytutu Matematyki i Informatyki PWSZ -aula nr 113 ul. Pocztowa 54 A);

godz. 13:00„opłatek uczelniany” (budynek Rektoratu - ul. Pocztowa 54 – hol I piętro);

godz. 10:00 – 14:00wystawa kompozycji bożonarodzeniowych wykonanych przez studentów PWSZ w Chełmie;(budynek Instytutu Matematyki i Informatyki PWSZ – hol parter). Pieniądze ze sprzedaży przeznaczone będą dla dzieci z Domu Małych Dzieci w Chełmie.

Wybitne studentki rolnictwa nagrodzone przez Ministra

dodano: 2014-12-13

Miło nam poinformować, że 11 grudnia 2014 roku Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendium za wybitne osiągnięcia trzem studentkom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie z kierunku rolnictwo. Nagrodzone zostały Panie: Ewa Patrycja Juda (po raz drugi), Monika Kamińska oraz Patrycja Kargul. Serdecznie gratulujemy również Pani dr Małgorzacie Stryjeckiej z Instytutu Nauk Rolniczych, która jest opiekunem naukowym wyróżnionych studentek.

Fundusze Europejskie w nowej perspektywie 2014-2020 – spotkanie informacyjne

dodano: 2014-12-09

Serdecznie zapraszamy studentów na spotkanie informacyjne dotyczące funduszy europejskich w nowej perspektywie 2014-2020 (nowa perspektywa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Programów Krajowych). Oczekujemy na Państwa 16 grudnia 2014 roku. Miejsce spotkania: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie, Instytut Matematyki i Informatyki (budynek C), aula 113, godzina 12.00-15.00.

Agenda

Galeria »