• Lista rankingowa - Mechanika i Budowa Maszyn - III rok-

Spotkanie informacyjne

Studenci/studentki III roku Mechaniki i budowy maszyn  -  uczestnicy projektu „NOWE KOMPETENCJE-LEPSZY START. WSPARCIE STUDENTÓW PWSZ W CHEŁMIE”

Zapraszamy na spotkanie informacyjne,  które odbędzie się w dniu 17.02.2017 r.  w sali 207  
w budynku Rektoratu (I piętro), o godzinie 13.00.

Kluczowe kwestie podczas spotkania:

  1. Przekażemy wstępny harmonogram pierwszego certyfikowanego kursu spawania metodą MAG oraz skierowanie na badania lekarskie (bezpłatne), które trzeba będzie zrobić w dniach: 20-23.02.2017 r. w Ośrodku Medycyny Pracy (ul. Nowy Świat 33 , 22-100 Chełm).
  2. Przeprowadzimy Państwu obowiązkowy wstępny bilans kompetencji.
  3. Uzgodnimy harmonogram rozpoczęcia dodatkowych zajęć dla osób, które w tym semestrze letnim nie będą miały kursu spawania.

Obecność obowiązkowa!

Ci z Państwa, którzy nie będą mogli być obecni, proszeni są o poinformowanie o tym fakcie kierownika projektu mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przed planowanym spotkaniem, tj. przed 17.02.2017. Ustalimy wówczas dodatkowy termin, bądź indywidualne spotkania z Państwem. Osoby, które rozpoczynają w tym miesiącu kurs spawalniczy, a nie będą mogły być na spotkaniu – dodatkowo proszone są o wskazanie mailem terminu, w którym będą mogły pojawić się w Biurze projektu (pokój 210) – najpóźniej do dnia 22.02.2017 r. 

 


UWAGA !!! STUDENCI/STUDENTKI III ROKU NA KIERUNKU MECHANIKA I BUDOWA MASZYN ORAZ II ROKU NA KIERUNKU MATEMATYKA (SPECJALNOŚCI: ADMINISTROWANIE SIECIOWYMI SYSTEMAMI KOMPUTEROWYMI ORAZ INFORMATYKA STOSOWANA

rusza rekrutacja do projektu

 „NOWE KOMPETENCJE – LEPSZY START.
WSPARCIE STUDENTÓW PWSZ W CHEŁMIE”

w związku z rozpoczęciem realizacji ww. projektu, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego -  zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych

Co należy zrobić aby zgłosić się do udziału w projekcie?

W załączniku „REKRUTACJA” znajdą Państwo Formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić, wydrukować, podpisać i dostarczyć do Biura Projektu: ul. Pocztowa 54, pokój 210, codziennie w godz. 07.30 – 15.30, w terminie do 08.02.2017 r.dla Studentów/Studentek kierunku Mechanika i budowa maszyn oraz do 28.02.2017 r. – dla Studentów/Studentek kierunku Matematyka. 

W celu uzyskania wyższej punktacji na liście rankingowej Kandydatów, do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć dodatkowe oświadczenie oraz załączniki - dostępne w pakiecie rekrutacyjnym. Podpisanie wymaganych stosownych zaświadczeń będzie można uzyskać w dwóch działach Uczelni (Dziale Pomocy Materialnej Studentom oraz Biurze karier „Żak”). Siedziby obu Działów obok Biura Projektu.

W momencie składania formularza zgłoszeniowego, na miejscu w Biurze projektu, każda osoba będzie zobligowana do podpisania dodatkowo wymaganych dokumentów, w tym oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych.

Listy zakwalifikowanych Uczestników/Uczestniczek opublikowane zostaną na stronie internetowej projektu (weryfikacja uczestników na podstawie numerów albumów).

Każdy Uczestnik/Uczestniczka projektu przed rozpoczęciem wsparcia zobligowany/-a jest do wzięcia udziału w badaniu ankietowym celem stworzenia indywidualnych bilansów kompetencji/ścieżek kształcenia. Szczegóły na temat przeprowadzenia tego badania podane zostaną wraz z ogłoszeniem list zakwalifikowanych do udziału w projekcie Uczestników/Uczestniczek.

Harmonogram działań na najbliższy semestr letni (VI) dla kierunku Mechanika i Budowa Maszyn zostanie umieszczony na stronie internetowej projektu, po przeprowadzeniu bilansu kompetencji, przed rozpoczęciem wsparcia, tj. najpóźniej do 15.02.2017 r.  Pierwszym planowanym szkoleniem w ramach projektu będzie kurs spawalniczy metodą MAG, który zostanie uruchomiony już pod koniec lutego 2017 r. Pozostałe działania planowane są na miesiące marzec-czerwiec 2017 r.

W przypadku zajęć na kierunku Matematyka – pierwsze zajęcia planowane są na połowę marca 2017 r. Harmonogram zajęć na IV semestrze zostanie ogłoszony pod koniec lutego/początek marca 2017 r.

Przed przystąpieniem do rekrutacji prosimy o zapoznanie się z: Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie: „NOWE KOMPETENCJE – LEPSZY START. WSPARCIE STUDENTÓW PWSZ W CHEŁMIE”

W przypadku jakichkolwiek problemów z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego lub dodatkowych załączników służymy Państwu pomocą - osobą do kontaktów w sprawie rekrutacji jest:

  • kierownik projektu – mgr Elżbieta Czmielewska, Biuro Projektu, Pocztowa 54 (budynek Rektoratu), pokój 210, tel. 82 562 06 02,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!

projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego